21 листопада 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
15.04.2014
Державна пенітенціарна служба України

АНАЛІТИЧНА ІНФОРМАЦІЯ
про підсумки роботи із запитами на інформацію, що надійшли на адресу Державної пенітенціарної служби України протягом І кварталу 2014 року

Впродовж І кварталу 2014 року до ДПтС України надійшов 41 запит на інформацію, що на 19 запитів (або на 31,7 %) менше, ніж в аналогічному періоді 2013 року (І квартал 2013 року - 60).
Протягом звітного періоду запити на інформацію переважно надходили поштою (21 запит) та електронною поштою (17 запитів). 3 запити надійшло за допомогою факсимільного зв'язку.

Найбільше запитів на інформацію надійшло до ДПтС України від фізичних осіб (16 запитів). Від юридичних осіб надійшло 9 запитів, від об'єднань громадян без статусу юридичної особи - 1 запит. Від представників засобів масової інформації надійшло 6 запитів на інформацію.
З центральних органів влади за належністю до ДПтС України надійшло 9 запитів (6 - з Кабінету Міністрів України, 2 - з Міністерства юстиції України,  1 - з Міністерства охорони здоров'я України). Це були запити на інформацію від фізичних та юридичних осіб.

Впродовж звітного періоду запитувачі переважно цікавилися статистичною інформацією щодо штатної чисельності персоналу, кількості засуджених та осіб, узятих під варту, обсягів фінансування на їх утримання тощо (12 запитів). Інформацією про діяльність органів і установ ДПтС України запитувачі цікавилися в 11 запитах, інформацією довідково-енциклопедичного характеру - у 7 запитах тощо. Запитувачів часто цікавила інформація про перелік органів і установ ДПтС України, їх керівництво, контактні дані тощо.

У 87,8 % випадків запити на інформацію були вирішені позитивно, запитувачам надано відповідні копії документів або відповідну інформацію. У 4 випадках запитувачам було відмовлено в наданні запитуваної інформації.
Стан організації роботи із запитами на інформацію знаходиться на постійному контролі керівництва ДПтС України.

Відділ документального забезпечення, архівної справи та розгляду звернень громадян департаменту організаційно-аналітичного, документального та правового забезпечення апарату ДПтС України

версія для друку
Розширений пошук »