11 грудня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
До уваги представників засобів масової інформації! 11.08.2014
Державна пенітенціарна служба України

Про оперативний стан у Донецькій виправній колонії (№124)

10 серпня 2014 року приблизно о 22 годині в результаті артилерійського обстрілу Донецької виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області (№124), 5 снарядів влучило на територію установи, 3 з яких – на житлову зону.

В результаті обстрілу один засуджений загинув, п’ятеро одержали поранення середньої тяжкості. Також постраждало двоє співробітників установи. Усім пораненим надано медичну допомогу в багатопрофільній лікарні при установі.

Під час зазначеної події було пошкоджено штаб установи, електричну підстанцію та об’єкти промислової зони.

Рятуючи власні життя, з пропуску автомобільного транспорту близько 100 засуджених, піддавшись паніці, залишили межі виправної колонії. На даний час 34 з них повернулося до установи. Значна частина засуджених, які під час обстрілу залишили межі зони, що охороняється, в телефонному режимі повідомила керівництво установи про намір повернутися до колонії для подальшого відбування покарання одразу після стабілізації ситуації.

Співробітниками установи також вживаються заходи щодо встановлення місця знаходження інших засуджених, повернення їх до місця відбування покарання та відновлення централізованого електропостачання.

Наразі установа працює, використовуючи додаткові електричні джерела. Продуктами харчування та питною водою забезпечена. Стан оперативної обстановки в установі залишається складним, але керованим. Засуджені переведені в спеціально облаштовані укриття, їм надається необхідна психологічна допомога.

Прес-служба ДПтС України

версія для друку
Розширений пошук »