19 листопада 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
23.11.2016
Державна пенітенціарна служба України

Правова освіта підростаючого покоління на черзі денній КВІ управління ДПтС України у Дніпропетровській області

22 листопада співробітники Апостолівського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області провели для слухачів Зеленодольського професійного ліцею та учнів 8-11 класів заленодольських загальноосвітніх шкіл №1 та 2 лекцію на тему «Види покарань, які застосовуються до неповнолітніх. Установи виконання покарань для неповнолітніх».

Під час заходу учнівську молодь познайомили з поняттями «правопорушення», «злочин», «класифікація злочинів», «види покарань». Особлива увага була приділена тим з них, що застосовуються до неповнолітніх. Пенітенціарії намагалися спонукати юнаків та дівчат бути небайдужими до проблем сучасності, цінувати своє життя та життя інших людей, ставити перед собою правильні цілі та завдання, бути законослухняними громадянами. Для закріплення поданого матеріалу присутні переглянути документальний фільм на задану тему та поділилися враженнями від побаченого та проведеного заняття вцілому.

Подібні зустрічі завжди справляють на підлітків велике враження, викликають щирий інтерес, про що свідчить величезна кількість запитань з їх боку. Відповідь на ці питання, пробудження у підлітків відповідальності за свою поведінку і своє майбутнє – одне із завдань, яке співробітники кримінально-виконавчої інспекції Дніпропетровщини вважають для себе важливим.

Владислав Нікітін,
відділ кримінально-виконавчої інспекції
управління Державної пенітенціарної служби
України у Дніпропетровській області

версія для друку
Розширений пошук »