21 листопада 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
24.11.2016
Державна пенітенціарна служба України

Керівник КВІ управління ДПтС України у Дніпропетровській області взяла участь у Національній конференції з питань ВІЛ/СНІДу

21-23 листопада 2016 року у Києві відбулась Третя національна науково-практична конференція з питань ВІЛ-інфекції/СНІДу в Україні «За кожне життя разом: Прискорення до мети 90-90-90», в якій взяла участь начальник відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області полковник внутрішньої служби Тетяна Торяник. Форум відбувся на виконання завдань та заходів Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014-2018 роки за підтримки представництва Об’єднаної програми ООН з ВІЛ/СНІДу (ЮНЕЙДС) і Центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України та зібрав національних та міжнародних експертів для формування політики України щодо прискореного подолання викликів, пов’язаних з ВІЛ, відповідно до міжнародної стратегії на етапі державних реформ, євроінтеграції та зменшення ресурсів в умовах фінансової та військової криз.

Конференція проходила в форматі пленарних та секційних засідань, панельних дискусій, відкритих тематичних обговорень та круглих столів, на яких обговорювались питання ВІЛ-інфекції в Україні в контексті глобальної стратегії прискорених заходів з подолання епідемії, ефективності національного і регіональних каскадів безперервної допомоги людям, які живуть з ВІЛ, розвитку системи громадського здоров'я, профілактики ВІЛ-інфекції, у т.ч. пре- та пост-контактної, зменшення шкоди, замісної підтримуючої терапії, послуг у тестуванні на ВІЛ, ролі неурядових організацій в подоланні епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні та багато інших.

На сесії "Доступність лікування та дотримання прав на здоров'я пацієнтів в пенітенціарній системі України" обговорювались питання реалізації завдань та заходів гранту Глобального фонду Пенітенціарною службою України, піднімались питання реформування системи охорони здоров'я Державної кримінально-виконавчої служби України.

Організатори форуму сподіваються, що обговорення питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу дозволило визначити перспективи досягнення глобальних цілей прискореного подолання епідемії ВІЛ-інфекції до 2030 р. та шляхи використання кращих практик, спрямованих на забезпечення сталості та ефективності відповіді на епідемію ВІЛ-інфекції в Україні. За результатами конференції прийнята резолюція з рекомендаціями щодо пріоритетних напрямків діяльності для припинення епідемії ВІЛ в Україні шляхом реалізації Стратегії прискореного подолання епідемії ВІЛ-інфекції.

Владислав Нікітін,
відділ кримінально-виконавчої інспекції
управління Державної пенітенціарної служби
України у Дніпропетровській області

версія для друку
Розширений пошук »