19 листопада 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
25.11.2016
Державна пенітенціарна служба України

Тренінгову програму для підлітків, що перебувають у конфлікті з законом, провели співробітники КВІ управління ДПтС України у Дніпропетровській області

18 та 23 листопада співробітники Солонянського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області спільно з фахівцями Солонянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели тренінгові заняття для двох груп першокурсників Солонянського аграрного ліцею.

Спільна тренінгова програма розроблена для роботи з підлітками, які перебувають у конфлікті з законом, та спрямована на формування і розвиток у них навичок конструктивного та позитивного мислення, саморегуляції, рефлексії, цілепокладання та планування, а також - на сприяння позитивним змінам у поведінці. Програма складалася з двух занять тривалістю 90 хвилин кожне, які мали на меті допомогти підліткам під керівництвом ведучих краще пізнати себе та оволодіти навичками конструктивної взаємодії з оточуючими.

По закінченню тренінгових занять більшість підлітків відмітила в собі початок позитивних змін в розумінні самих себе, а також подякували гостям за неймовірно цікаві заняття.

Юрій Маслов,
відділ кримінально-виконавчої інспекції
управління Державної пенітенціарної служби
України у Дніпропетровській області

версія для друку
Розширений пошук »