21 листопада 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
29.11.2016
Державна пенітенціарна служба України

Працівники РВ КВІ м.Полтави та Полтавської області взяли участь у тренінгу «Впровадження інноваційних методик роботи з засудженими в рамках реалізації пенітенціарної пробації»

28 листопада 2016 року інспектори та соціальні працівники кримінально-виконавчої інспекції м. Полтави та Полтавської області взяли участь у тренінгу «Впровадження інноваційних методик роботи з засудженими в рамках реалізації пенітенціарної пробації». Тренінг відбувся на базі денного центру пробації при Полтавському МРВ КВІ у рамках реалізації проекту «Ресоціалізація та професійне навчання засуджених», який у Полтавській області впроваджується благодійною організацією «Світло надії» за фінансової підтримки DVV International в Україні.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся завідувач сектору кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області Олександр Дем’яненко. «В умовах реформування пенітенціарної системи особливо актуально постала співпраця із БО «Світло надії» в контексті навчання наших фахівців. Сподіваємося, що нам вдасться продовжити спільну роботу та примножити напрацьовані позитивні досягнення», - зазначив Олександр Васильович.

«Наш тренінг присвячений обговоренню питань реалізації пенітенціарної пробації, бо сьогодні дуже багато виникає проблемних аспектів: як організувати взаємодію з іншими службами, як визначати потреби людей, які перебувають в місцях позбавлення волі, до якого часу служба пробації буде займатися ними. І на всі ці питання ми хочемо хоча б у загальних рисах знайти відповіді», - розповіла тренер Ірина Яковець, провідний науковий співробітник сектору дослідження проблем кримінально-виконавчого законодавства Інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В.В.Сташиса Національної академії правових наук України.

«Ми зібрали працівників кримінально-виконавчої інспекції, які вже планують працювати в пробації. Вони заряджені ентузіазмом. Хоча ще немає галузевих наказів, ми визначимо ті напрямки, над якими будемо працювати», - додав тренер Ігор Іваньков, завідувач циклу кримінально-правових дисциплін Академії Державної пенітенціарної служби.

Під час тренінгу з працівниками КВІ обговорили вплив ув’язнення на психіку людини та врахування його наслідків у роботі щодо підготовки до звільнення. Також розглянули основні проблеми, що виникають у засуджених після звільнення, та з’ясували основні механізмами взаємодії з іншими службами при реалізації пенітенціарної пробації.

Прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області

версія для друку
Розширений пошук »