19 листопада 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
02.12.2016
Державна пенітенціарна служба України

Представники Бахмутського МРВ КВІ, що на Донеччині, разом із підобліковими дітьми відвідали краєзнавчий музей

29.11.2016 року працівники Бахмутського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області, разом із неповнолітніми, які знаходяться у конфлікті з законом, відвідали виставку картин під назвою «Бахмутський вернісаж», яка проходила у краєзнавчому музеї м. Бахмут.

У процесі екскурсії мистецтвознавець Євгенія Дьяконова розповіла про різноманітні роботи відомих та молодих художників, які мешкають у м. Бахмут і Бахмутському районі, також вона звернула увагу на те, що проведення таких виставок дозволяє виявити нові таланти та побачити нове у творчості художників, які відомі жителям міста.

Діти з зацікавленістю розглядали представлені картини у різних стилях, але особливу увагу привернула центральна композиція виставки - картина художника Олександра Македонського під назвою «Лист Путіну».

Відвідування таких культурних заходів ознайомлює дітей з культурною спадщиною міста й особливо впливає на всебічний розвиток, розширює їх світогляд, підвищує моральну та духовну свідомість.

Анастасія Ковальова,
Старший інспектор Бахмутського МРВ КВІ
управління ДПтС України в Донецькій області

версія для друку
Розширений пошук »