19 листопада 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
20.12.2016
Державна пенітенціарна служба України

Відвідування неповнолітніми підобліковими Каховської КВІ, що на Херсонщині, виставки картин «Чорний квадрат Малевича. Україна. Світ».

Днями неповнолітні підоблікові, які перебувають на обліку Каховського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі, мали унікальну можливість відвідати виставку картин «Чорний квадрат Малевича. Україна. Світ», яка проходила в Каховській школі мистецтв. Мета даного заходу полягає в тому, щоб познайомити дітей з часткою українського мистецтва, котра представлена художниками зі східної України.

Діти побачили роботи художників, виконані у різних жанрах, направленнях і стилях живопису, такі як реалізм, імпресіонізм, модернізм та інші. Як розповів екскурсовод, багато хто чув про видатний «Чорний квадрат» Малевича, але те, що творець родом із України, мало кому відомо. Присутнім розповіли про ідею кожної картини, техніки нанесення фарб та історії виникнення деяких робіт. Діти були вражені різноманіттям кольору, стилю та, маємо надію, значно розширили свій світогляд.

Олександра Линник,
старший інспектор Каховського
міськрайонного відділу КВІ
управління ДПтС України
в Херсонській області,
АР Крим та м. Севастополі

версія для друку
Розширений пошук »