21 листопада 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
13.01.2017
Державна пенітенціарна служба України

Співробітники Інгулецького районного сектору з питань пробації міста Кривого Рогу, що на Дніпропетровщині, навчалися прийомам рукопашного бою

12 січня 2017 року, на базі дитячо-юнацької спортивної школи (№2), кандидатом у майстри спорту, інспектором Інгулецького районного сектору з питань пробації міста Кривого Рогу Сергієм Конопльою було проведене заняття з рукопашного бою та бойового самбо з персоналом підрозділу.

З метою підвищення рівня боєготовності та забезпечення належного виконання своїх службових обов’язків при надзвичайних обставинах, а також популяризації здорового способу життя та фізичного вдосконалення, серед співробітників сектору відбулись тренування з рукопашного бою та бойового самбо. Під час заняття працівники сектору відпрацювали прийоми захисту від нападу з ножем, повалення та обеззброєння злочинця, а також ударну техніку рукопашного бою.

Слід зазначити, що спортивні заходи поліпшують моральний стан у колективі, спрямовують персонал на спільне виконання поставлених завдань, привчають діяти як єдина команда.

Олександр Василенко,
Інгулецький районний сектор
з питань пробації м. Кривого Рогу

версія для друку
Розширений пошук »