23 жовтня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
19.01.2017
Державна пенітенціарна служба України

У Житомирській виправній колонії (№4) відбулись заходи з нагоди відзначення в Україні 500-річчя Реформації

На виконання Указу Президента України №357/2016 «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації» у Житомирській виправній колонії (№4) у передріздвяний та Різдвяний період за ініціативи адміністрації установи та представників релігійних організацій, було проведено ряд тематичних просвітницьких і виховних заходів – зустрічі із засудженими, концерти духовної християнської музики та співів.

У зазначених заходах взяли участь представники Християнської Церкви «Перемога» (м. Бердичів), БО «Прорив Перемога» (м.Житомир), Християнської Церкви «Світ Євангелії» (с.Хомутець), Християнської Церкви «Скінія» (с.Почуйки), Християнської Церкви «Спасіння» (м.Фастів), учасники Камерного Християнського Хору «Dominus», Християнської Місії «Світло Правди», священик УПЦ ієрей о. Роман.

За словами організаторів святкування 500-річчя Реформації в Україні, відзначення цієї дати протягом року матиме декілька цілей: згадати найважливіші духовні події історичного минулого, оцінити сьогодення і подумати, як сьогодні мало б розвиватись суспільство, подивитись у майбутнє та побачити, що церкви могли б запропонувати суспільству. Подібні духовно-просвітницькі заходи мають значний вплив на засуджених та є дієвим інструментом для виправлення, зазначають представники адміністрації Житомирської ВК-4, керівництво та співробітники колонії завжди надають необхідне сприяння в організації та проведенні подібних заходів із засудженими представниками українських Церков та релігійних організацій.

Відділ соціально-виховної та психологічної роботи
із засудженими Житомирської виправної колонії (№4)

версія для друку
Розширений пошук »