21 листопада 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
06.02.2017
Державна пенітенціарна служба України

Співробітники Інгулецького райсектору з питань пробації м. Кривого Рогу, що на Дніпропетровщині, взяли участь у засіданні батьківського всеобучу

02 лютого 2017 року старший інспектор Інгулецького районного сектору з питань пробації м. Кривого Рогу Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Ірина Фик, психолог підрозділу Олеся Павлова та головний спеціаліст служби у справа дітей виконкому Інгулецької районної у місті ради Ганна Стеценко взяли участь у засіданні батьківського всеобучу Криворізької загальноосвітньої школи №102 з питань просвітницько-профілактичної роботи з батьківською громадою, в рамках декади правової освіти в навчальних закладах району.

На зустрічі було обговорено питання підвищення рівня правосвідомості та правових знань батьків щодо відповідальності за невиконання останніми встановлених законом обов'язків по догляду за дитиною, а також висвітлені психологічні аспекти виховання в сім’ях всебічно розвиненої особистості, соціально-адаптованої в сучасних умовах.

Питання належного виховання дітей, досягнення порозуміння між батьками і дітьми завжди були важливими й актуальними. Виховання дитини має спрямовуватися на розвиток її особистості, поваги до прав, свобод людини і громадянина, мови, національних історичних і культурних цінностей українського та інших народів, підготовку дитини до свідомого життя у суспільстві в дусі взаєморозуміння, миру, милосердя, забезпечення рівноправності всіх членів суспільства, злагоди та дружби між народами, етнічними, національними групами.

Олеся Павлова,
психолог Інгулецького районного сектору
з питань пробації м. Кривого Рогу
Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ

версія для друку
Розширений пошук »