25 квiтня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
10.02.2017
Державна пенітенціарна служба України

У Дніпрі заступник Міністра юстиції Денис Чернишов представив керівника Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

09 лютого 2017 року заступник Міністра юстиції Денис Чернишов представив керівництву установ виконання покарань Дніпропетровської, Запорізької та Донецької областей нового начальника Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Володимира Мелюхова. Представлення відбулося у присутності начальника Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Леоніда Маньковського.

Крім того, персоналу кримінально-виконавчих установ були представлені перший заступник начальника міжрегіонального управління Дмитро Сало та заступник начальника міжрегіонального управління Костянтин Невєров.

Денис Чернишов висловив сподівання, що проблемні питання, які мають місце при організації службової діяльності міжрегіонального управління, будуть усунені найближчим часом і побажав новому керівникові та підлеглому йому персоналу вдачі та натхнення у виконанні поставлених державою завдань.

Прес-служба
Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ

версія для друку
Розширений пошук »