19 листопада 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
23.02.2017
Державна пенітенціарна служба України

Співробітники Томаківського райвідділу з питань пробації, що на Дніпропетровщині, організували для неповнолітніх підоблікових екскурсію до історико-краєзнавчого музею

20 лютого з нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні співробітники Томаківського районного відділу з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України для неповнолітніх підоблікових організували екскурсію до районного історико-краєзнавчого музею.

Лектор музею Наталя Стець нагадала про трагічні події, що спіткали нашу країну у 2013-2014 роках, продемонструвала фото героїв, які відстоювали наші права і свободу, наш Європейський вибір.

Метою даного заходу було формування у неповнолітніх засуджених почуття любові до своєї Батьківщини, формування почуття гідності на прикладах мужності, звитяги, виявлених нинішніми захисниками Вітчизни, виховання шани й поваги до героїв АТО.

Під час екскурсії хлопці також мали нагоду ознайомитися з історією рідного краю та культурною спадщиною народних майстрів району.

Безумовно, жодного з нас події, що відбувалися, не залишили байдужими. Емоції, спогади завжди житимуть у наших серцях. Герої не вмирають! Тож будьмо гідними наших героїв!

Юлія Пархомик,
начальник Томаківського районного відділу
Південно – Східного МРУ ВКПП МЮ

версія для друку
Розширений пошук »