25 квiтня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
24.04.2017
Державна пенітенціарна служба України

У Стрижавській виправній колонії (№81), що на Вінниччині, служителі тюремного служіння з ряду християнських церков вийшли на проповідь Євангелія

Служителі тюремного служіння з ряду християнських протестантських церков "Назарянина" м. Вінниця, "Ранкова Зірка" м. Вінниця, "Назарянина" м. Турбів, ЕХБ м. Вінниця та ХВЕ м. Вінниця в єдності вийшли на проповідь Євангелія 15.04.2017 у Стрижавській виправній колонії Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції (№81).

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №357 / 2016 "Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації" вельми сприяє проведенню подібних заходів. Діючі служителі відвідали всі житлові сектори, лікарню установи, ділянку діагностики, розподілу та карантину, також провели коротке спілкування в молитовній кімнаті.

"Від серця до серця" мали спілкування із засудженими, говорили про Пасху, Воскресіння Ісуса Христа, багато співали і молилися, також запрошували засуджених на святковий концерт, у клуб установи.

Адміністрації установи СВК-81 сприяє при проведенні даних заходів, розуміючи важливість духовного впливу на людей, які неодноразово були засуджені та скоювали різноманітні злочини.

версія для друку
Розширений пошук »