23 квiтня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
05.04.2018
Державна кримінально-виконавча служба України

Намагання окремих осіб дестабілізувати оперативну обстановку в установах Державної кримінально-виконавчої служби України

До Управління оперативно-розшукової роботи Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України надходить інформація про те, що окремі особи, з числа громадян, які перебувають на волі, мають намір спричинити значне ускладнення оперативної обстановки в державній установі «Замкова виправна колонія (№ 58)».

Для цього вони звертаються до засуджених негативної спрямованості, які в сою чергу, підбурюють інших засуджених до вчинення дій, направлених на дестабілізацію оперативної обстановки та намагаються чинити тиск на персонал установи шляхом оголошення голодувань та скоєння членоушкоджень. Метою цих дій є отримання непередбачених чинним законодавством пільг та переваг (можливість вживати алкогольні та наркотичні речовини, вільне пересування по території установи, користування предметами, зберігання і використання яких засудженим заборонено, тощо).

Адміністрація Державної кримінально-виконавчої служби України впевнено заявляє, що оперативна обстановка в державній установі «Замкова виправна колонія (№ 58)» перебуває під контролем. Згадані дії осіб негативної спрямованості документуються, до порушників вимог режиму відбування покарання вживаються відповідні заходи, передбачені чинним законодавством.

При цьому, права засуджених не порушуються, установа працює у штатному режимі.

версія для друку
Розширений пошук »