23 квiтня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
12.04.2018
Untitled Document

Співробітники ДУ «Кропивницька установа виконання покарань (№14)» попередили спроби доставки заборонених предметів на територію зони, що охороняються

Протягом періоду з 07 по 10 квітня 2018 року працівниками установи було попереджено декілька спроб доставки заборонених предметів на територію зони, що охороняється.

Співробітниками було виявлено та вилучено згорток прозорого та білого кольору перемотані клейкою стрічкою, в яких містилась речовина рослинного походження зеленого кольору в мілкоподрібленому стані зі специфічним запахом, поліетиленовий пакет, в якому знаходилось чотири пляшки, об'ємом кожної 0,5л з рідиною коричневого кольору з характерним запахом алкоголю, чотири полімерні колби з рідиною білого та коричневого кольору.

Вилучені заборонені предмети було поміщено до спеціалізованого поліетиленового пакету національної поліції для дослідження НДЕКЦ. Дані події були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань у відповідності з чинним законодавством України, на теперішній час проводиться досудове розслідування Кропивницьким відділом поліції ГУНП в Кіровоградській області.

версія для друку
Розширений пошук »