23 квiтня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
13.04.2018
Untitled Document

Святкування засудженими Великодня в ДУ «Кропивницька виправна колонія №6»

Святкування Великодня в установі розпочалось з проведення представниками Української Православної Церкви в храмі установи богослужіння з освяченням Пасхальних символів, які були принесені засудженими. Перед початком сніданку для засуджених в їдальні були освячені Пасхальні символи – крашанки та паски, які були виготовлені в установі.

Представники УПЦ також привітали зі святом засуджених, які знаходились в медико-санітарній частині, та тих, що відбували дисциплінарні стягнення в ДІЗО і ПКТ та засуджених дільниці соціальної реабілітації.

В першій половині дня для засуджених проведено святковий концерт, в другій половині святкового дня до установи завітали представники Всеукраїнського Союзу Об’єднання ЄХБ з подарунками та представники церкви «Перемога», які провели серед засуджених тематичні виступи. Проведено лекції щодо виникнення традиції та обрядів святкування Воскресіння Христового.

Протягом усього дня засуджені мали можливість займатися спортивними заходами у відділеннях, переглядати відеофільми християнського змісту та художні кінофільми в кінотеатрі установи.

Приємним сюрпризом на Великодні свята для осіб, які відбувають покарання в установі, були і подарунки від віруючих друзів з Ісландії, які передали через настоятеля Храму Преподобного Максима Сповідника с. Суботці отця Євгенія Жабковського. Отже, окрім традиційних пасочок засуджені отримали засоби особистої гігієни, канцелярські прилади та речі.

версія для друку
Розширений пошук »