27 червня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
23.07.2018
Державна пенітенціарна служба України

  В КАЧАНІВСЬКІЙ ВИПРАВНІЙ КОЛОНІЇ (№54) ПІВНІЧНО-СХІДНОГО МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ КІНОКЛУБУ DOCUDAYS UA

20 липня 2018 року в державній установі «Качанівська виправна колонія (№54)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції проведено засідання кіноклубу Docudays UA.

Засуджені переглянули документальний фільм режисера Ліат Мер «Ув’язнені», в якому висвітлюється дворічна історія життя співкамерниць. Після перегляду стрічку кожен мав змогу висловитися на цю тему, знайти відповіді на питання та розглянути причини, які приводять жінок в місця позбавлення волі.

«Перегляд документальних фільмів про права людини Docudays UA є невід’ємною ланкою в підготовці засуджених до звільнення. Саме через екранізацію реальних історій життя звичайних людей, засуджені вчаться будувати плани на майбутнє, готуються до нового правослухняного життя», - наголошує начальник Качанівської виправної колонії (№ 54) Андрій Явтушенко.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »