27 червня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
25.07.2018
Державна пенітенціарна служба України

В Старобільському СІЗО Північно-Східного міжрегіонального управління продовжують проведення тренінгів по наданню першої допомоги

24 липня 2018 року в державній установі «Старобільський слідчий ізолятор» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції представниками Червоного Хреста України був проведений тренінг для співробітників по наданню першої допомоги. Цей шестигодинний тренінг, який проводила волонтер Товариства Червоного Хреста України міжрегіональний тренер з надання першої медичної допомоги Олена Шило, є вже другим, який пройшов у стінах СІЗО. Під час занять працівники установи відпрацьовували навики надання першої медичної допомоги у різних ситуаціях, які можуть трапитися в повсякденному житті людини. По закінченню тренінгу всім його учасникам було вручено сертифікати з зазначенням того, що його власник пройшов даний тренінг.

Також серед учасників було проведено анонімне анкетування щодо побажань для покращення тренінгу та включення додаткових питань для розгляджу учасниками під час заняття.

Начальник установи Михайло Череватий висловив слова вдячності представникам Червоного Хреста та тренеру Олені особисто за проведений тренінг. Також начальник зауважив, що буде сприяти тому, щоб всі співробітники установи пройшли даний тренінг та опанували вміння надавати першу допомогу, бо даними навичками повинен володіти кожна людина, а насамперед та, яка працює з людьми.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »