27 червня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
26.07.2018
Державна пенітенціарна служба України

Начальник Північно-Східного міжрегіонального управління відвідав установи Полтавської області

25 липня 2018 року в державні установи «Машівська виправна колонія (№9)», «Крюковська виправна колонія (№29)» та «Надержинщинська виправна колонія (№ 65)» відвідав начальник Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції полковник внутрішньої служби Георгій Романов.

У супроводі начальників установ Георгій Владиславович здійснив обхід об’єктів установ, оглянув створення належних умов для несення служби особовим складом, ознайомився з матеріально-побутовим станом приміщень гуртожитків для засуджених та перевірив підготовку до осіннього-зимового періоду.

Так, в Машівській виправній колонії (№9) очільник міжрегіонального управління відвідав дільницю карантину, діагностики і розподілу, відділення соціально-психологічної служби, дисциплінарний ізолятор та чергову частину установи.

В Крюковській виправній колонії (№29)» було здійснено обхід житлової зони, оглянуто фельдшерський пункт та їдальню. Особливу увагу керівник звернув на ремонт внутрішньої огорожі забороненої зони та переобладнання чергової частини установи.

В Надержинщинській виправній колонії (№ 65) керівник здійснив обхід гуртожитків, де проживають засуджені, крамниці та їдальні установи, оглянув оновлену інформацію на стендах із наочною агітацією.

Підбиваючи підсумки візиту, Георгій Романов подякував колективам установ за результати, досягнуті при виконанні завдань, які ставляться перед персоналом Державної кримінально- виконавчої служби України керівництвом Держави та Міністерством Юстиції України, наголосив на необхідності чіткого та своєчасного виконання персоналом кожного із підрозділів управління усіх вказівок, розпоряджень, наказів та визначив ряд пріоритетних напрямків роботи.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »