5 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
09.08.2018
Державна пенітенціарна служба України

В Адміністрації ДКВС України відбулася нарада керівників кадрових підрозділів щодо сучасного стану та перспектив діяльності кадрової служби ДКВС України

09 серпня 2018 року вперше в Адміністрації ДКВС України проведено всеукраїнські збори керівників кадрових апаратів та начальників відділів (секторів) професійної підготовки персоналу міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції.

Відкрив нараду полковник внутрішньої служби Володимир МЕЛЮХОВ, виконуючий обов’язки начальника Адміністрації ДКВС України, який акцентував увагу присутніх на основних питаннях кадрового менеджменту, які виникають в робочому процесі. Одним з таких питань визначено якісний відбір кандидатів на службу в органи Державної кримінально-виконавчої служби України.

До участі в нараді приєдналися колеги з центрального апарату Міністерства юстиції України, Любов ТРОЯН та Євген МИРОНЕНКО, які підтримали тематику наради та наголосили на дотриманні норм чинного законодавства в діяльності кадрових підрозділів територіальних органів.

З доповіддю про стан некомплекту осіб рядового і молодшого начальницького складу в установах виконання покарань виступила полковник внутрішньої служби Вікторія КЛЮЧ, начальник Управління персоналу Адміністрації ДКВС України. Крім дослідження проблематики з даного питання, вона запропонувала шляхи вирішення та довела аналіз стану некомплекту зазначеної категорії персоналу в динаміці.

Також виступив з проблематикою щодо організації службової та професійної підготовки персоналу капітан внутрішньої служби Андрій КУЧЕР.

Всі присутні поділилися позитивним досвідом в організації робочого процесу кадрових підрозділів та висвітлили найбільш актуальні питання, які виникають в кожному регіоні України, в тому числі щодо співпраці з іншими органами державної влади та органами місцевого самоврядування.

Наприкінці наради Вікторія КЛЮЧ побажала колегам натхнення в роботі та наголосила на необхідності організації колективного процесу рішення основних питань, які виникають на трудовому шляху кадровиків.

Управління персоналу

версія для друку
Розширений пошук »