5 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
14.08.2018
Державна пенітенціарна служба України

08 серпня 2018 року на базі державної установи «Бучанська виправна колонія (№ 85)» відбулося підведення підсумків роботи відділів охорони, режиму та нагляду, інженерно-технічного забезпечення підпорядкованих Центральному міжрегіональному управлінню з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції установ виконання покарань та слідчих ізоляторів за перше півріччя 2018 року

Захід проведено під головуванням начальника Управління ДКВС України Адміністрації державної кримінально-виконавчої служби України полковника внутрішньої служби Бондаренка Олексія Анатолійовича. У нараді також взяли участь перший заступник начальника Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції підполковник внутрішньої служби Албегов Роман Юрійович та керівний склад управління.

Захід розпочався з проведення стройового огляду. Після чого було оголошено план наради, в рамках якого присутні були розподілені на групи по категоріям для виконання практичних занять та ознайомлення з об’єктами установи. Практичні заняття проводились за тематикою: екіпірування та практичні дії групи швидкого реагування установи за сигналом оповіщення «Буря-4» із застосуванням прийомів рукопашного бою та «Буря-3»; організація діяльності кінологічної служби; обладнання вартового приміщення, порядок зарядження та розрядження зброї. 

Керівництвом Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України, Центрального міжрегіонального управління та іншими учасниками заходу був здійснений обхід об’єктів відділу охорони (місце заряджання та розряджання збої, вартове приміщення, контрольно-пропускний пункт по пропуску транспорту, приміщення пульту та управління технічними засобами охорони), приміщень дисциплінарного ізолятору, дільниці посиленого контролю, а також житлової зони, чергову частину, приміщення їдальні, відділення соціально-психологічної служби, тощо.

В результаті огляду об’єктів було надано оцінку стану їх готовності, визначені позитивні моменти, перспективні напрямки, що потребують покращення, встановлені терміни для удосконалення та виконання рекомендацій. За результатами заслуховування доповідей, керівництвом Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України та Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції надана оцінка діяльності кожної установи за перше півріччя поточного року, прийняті відповідні рішення та поставлені завдання на наступний період 2018 року.

Кращих працівників установ виконання покарань за результатами роботи за перше півріччя 2018 року було заохочено відзнаками.

>>>>>>>>

>>>

Управління ДКВС України

версія для друку
Розширений пошук »