23 жовтня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
14.08.2018
Державна пенітенціарна служба України

10 серпня 2018 року на базі державної установи «Личаківська виправна колонія (№30)» відбулась нарада за підсумками оперативно-службової діяльності установ виконання покарань Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції за перше півріччя 2018 року

Захід пройшов за участю начальника Управління ДКВС України Адміністрації державної кримінально-виконавчої служби України полковника внутрішньої служби Бондаренка Олексія Анатолійовича, начальника Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Дзюдзя Михайла Семеновича та керівного складу управління та установ виконання покарань.

Під час заходу проведено стройовий огляд та ознайомлено учасників наради із відпрацюваннями воєнізованого формування Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції у разі виникнення надзвичайних обставин.

Відвідано приміщення відділу охорони, облаштування відомчої пожежної частини, оглянуто стан та облаштування забороненої зони, перевірено стан облаштування дисциплінарних приміщень та порядок утримання засуджених у відділеннях соціально-психологічної служби.

Після чого, відбулося розширена оперативна нарада за головуванням начальника Управління ДКВС України Адміністрації ДКВС України полковника внутрішньої служби Бондаренка Олексія Анатолійовича.

На порядку денному висвітлювались питання про стан оперативної обстановки в установах виконання покарань Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

За сумлінне ставлення до покладених обов’язків та високі показники у службовій діяльності ряд співробітників установ виконання покарань Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції були нагороджені почесними грамотами Західного міжрегіонального управління.

Управління ДКВС України

версія для друку
Розширений пошук »