23 жовтня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
15.08.2018
Державна пенітенціарна служба України

В Адміністрації ДКВС України представили новопризначеного заступника начальника Адміністрації та привітали співробітників з отриманням чергових та спеціальних звань

15 серпня 2018 року в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України відбулося вручення первинних та чергових спеціальних звань начальницького складу персоналу за участі керівництва та співробітників Адміністрації.

На початку наради виконуючий обов’язки начальника Адміністрації ДКВС України полковник внутрішньої служби Володимир Мелюхов представив присутнім новопризначеного заступника начальника Адміністрації ДКВС України полковника внутрішньої служби Цепіня Миколу Йосиповича та побажав останньому конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях на цій відповідальній посаді.

В урочистій обстановці Володимир Мелюхов вручив вітальні листи та пагони офіцерам. Всього наказом Міністерства юстиції було присвоєно 2 чергові спеціальні звання полковника внутрішньої служби, 2 первинні спеціальні звання полковника внутрішньої служби, 1 чергове спеціальне звання старшого лейтенанта внутрішньої служби та 1 первинне звання лейтенанта внутрішньої служби.

Наприкінці заходу Володимир Мелюхов побажав працівникам наснаги, віри і життєвих сил, невичерпної енергії, наполегливості, натхнення, професійних успіхів, задоволення від результатів служби.

Управління персоналу

версія для друку
Розширений пошук »