2 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
15.08.2018
Державна пенітенціарна служба України

Керівництво Адміністрації ДКВС України з робочим візитом відвідали Західне міжрегіональне управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністрерства юстиції

13 серпня 2018 року в Західному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції за участю керівництва Адміністрації ДКВС України відбулося підведення підсумків роботи оперативних підрозділів установ виконання покарань, слідчих ізоляторів за перше півріччя 2018 року.

На початку наради зі вступним словом до присутніх звернувся начальник Західного міжрегіонального управління Михайло Дзюдзь та вручив подяки кращим співробітникам оперативних підрозділів установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

В свою чергу виконуючий обов’язки начальника Адміністрації ДКВС України полковник внутрішньої служби Володимир Мелюхов зосередив увагу присутніх на стан роботи в напрямку протидії впливу ув'язнених негативної спрямованості на оперативну обстановку установ, перекриття каналів доставки, до зони що охороняється, заборонених речей і наркотичних речовин, профілактики конфліктних ситуацій в середовищі засуджених.

Наприкінці наради керівництво Адміністрації ДКВС України надало принципову оцінку оперативної діяльності установ міжрегіонального управління та акцентовано увагу на подальшому вирішенні проблемних питань в даному напрямку роботи та заслухали керівників установ з низькими показниками роботи.

Також під час офіційного робочого візиту Володимир Мелюхов відвідав державну установу «Личаківська виправна колонія (№30)», де оглянув приміщення відділу охорони, облаштування відомчої пожежної частини, стан та забороненої зони, організацію працевикористання засуджених, перевірив стан облаштування приміщень та порядок тримання засуджених у відділеннях соціально-психологічної служби, а також приміщення ДСР.

Управління персоналу

версія для друку
Розширений пошук »