5 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
12.09.2018
Державна пенітенціарна служба України

Адміністрацією ДКВС України продовжується робота щодо запровадження прогресивної системи відбування покарання

З метою забезпечення прогресивної системи відбування покарання особами, засудженими до довічного позбавлення волі як одного із засобів виправлення та відповідно до статті 151 Кримінально-виконавчого кодексу України, зазначена категорія засуджених чоловіків може бути переведена з приміщень камерного типу, в яких тримаються дві особи, до багатомісних приміщень камерного типу виправної колонії максимального рівня безпеки з наданням дозволу на участь у групових заходах освітнього, культурно-масового та фізкультурно-оздоровчого характеру.

Вперше в ДКВС України ще у 2017 році за ініціативи керівництва Північно-Східного міжрегіонального управління створено та введено в експлуатацію багатомісні приміщення для зазначеної категорії осіб у Темнівській виправній колонії (№ 100).

Адміністрацією ДКВС України для впровадження подальших принципів прогресивної системи відбування покарання зобов’язано протягом 2018 у кожному міжрегіональному управлінні на базі підпорядкованих установ обладнати та ввести в експлуатацію не менше одного багатомісного приміщення. Зокрема це: Дрогобицька (№ 40), Ладижинська (№ 39), Замкова (№ 58), Бердичівська (№ 70), Казанківська (№ 93) та Софіївська (№ 55) виправні колонії, Вільнянська (№ 11) та Вінницька (№ 1) установи виконання покарань.

На сьогодні обладнано в повному обсязі та введено в експлуатацію багатомісні приміщення в Дрогобицькій виправній колонії (№ 40) та Вільнянській установі виконання покарань (№ 11).

В інших установах тривають відповідні ремонтно-оздоблювальні роботи, які у визначені контрольні строки будуть введені в експлуатацію. Зазначений напрямок роботи перебуває на контролі в Адміністрації ДКВС України.

Управління ДКВС України

версія для друку
Розширений пошук »