20 липня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
13.09.2018
Державна пенітенціарна служба України

На базі Державної установи «Кропивницький слідчий ізолятор» проведено короткострокові навчально- методичні збори з персоналом відділів інженерно-технічних засобів охорони закритих установ Кіровоградської області

13 вересня 2018 року в державній установі «Старобільській слідчий ізолятор» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції пройшов шаховий турнір серед співробітників.

В турнірі взяли участь сім найсильніших шахістів-працівників СІЗО, які на передодні у відбіркових змаганнях вибороли право участі у фінальній частині турніру. За змаганням стежила кваліфікована судейська комісія та вболівальники. За результатами турніру перемогу виборов інспектор з мобілізаційної роботи старший лейтенант внутрішньої служби Сергій Великий. Він виграв турнір, здобувши шість перемог та був визнаний кращим шахістом серед персоналу установи.

Заступник начальника установи Дмитро Бойко зазначив, що проведення подібних турнірів допомагає розвиватися інтелектуально та підтримувати спортивний дух.

 

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »