5 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
19.09.2018
Державна пенітенціарна служба України

Оперативним відділом державної установи «Київський слідчий ізолятор» продовжують вживатися заходи щодо попередження надходження заборонених предметів

Оперативним відділом державної установи «Київський слідчий ізолятор» продовжують вживатися заходи щодо попередження надходження до осіб, узятих під варту, та засуджених заборонених для зберігання і використання речовин та активізації роботи у напрямку боротьби з наркозлочинністю.

Так, 19.09.2018 у ході реалізації оперативної інформації в медичній передачі на ім’я ув'язненого Я. виявлено 3 капсули кремового кольору з невідомою речовиною. В подальшому цього ж дня, у ході особистого обшуку ув’язненого К. оперативними працівниками установи було виявлено 4 пакунки з речовиною зеленого кольору рослинного походження з характерним запахом. За обома фактами викликано слідчо-оперативну групу Шевченківського РУ ГУНП в м. Києві.

 

Управління оперативно-розшукової роботи

версія для друку
Розширений пошук »