5 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
20.09.2018
Державна пенітенціарна служба України

Оперативним відділом державної установи «Київський слідчий ізолятор» продовжують вживатися заходи щодо активізації роботи у напрямку боротьби з наркозлочинністю

Оперативним відділом державної установи «Київський слідчий ізолятор» продовжують вживатися заходи щодо активізації роботи у напрямку боротьби з наркозлочинністю серед осіб, узятих під варту, та засуджених.

Так, 20.09.2018 у ході реалізації оперативної інформації було проведено обшук ув’язненого Т., який повертався з прогулянкових двориків. Під час обшуку в правій кишені шортів останнього було виявлено паперовий згорток з порошкоподібною речовиною білого кольору. За даним фактом викликано слідчо-оперативну групу Шевченківського РУ ГУНП в м. Києві.

 

Управління оперативно-розшукової роботи

версія для друку
Розширений пошук »