2 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
21.09.2018
Державна пенітенціарна служба України

В Адміністрації ДКВС України відбулася семінар-нарада «Пілотування інструменту оцінки ризиків та потреб у роботі із засудженими неповнолітніми у виховних колоніях»

21 вересня 2018 року у приміщенні Адміністрації ДКВС України за участю представників Проектного офісу з питань пробації Міністерства юстиції України, Адміністрації ДКВС України, Державної установи «Центр пробації», та працівників виховних колоній організовано та проведено семінар-нараду на тему «Пілотування інструменту оцінки ризиків та потреб у роботі із засудженими неповнолітніми у виховних колоніях».

Метою заходу було обговорення поточних результатів пілотування та подальших шляхів щодо впровадження оцінки ризиків і потреб у роботі із засудженими неповнолітніми. Адже на сучасному етапі важливо забезпечити ефективність соціально-виховної роботи із засудженими неповнолітніми, що дасть можливість мінімізувати ризики вчинення ними повторних кримінальних правопорушень. Тому запровадження змін до Щоденника соціально-виховної роботи із засудженими неповнолітніми, а саме, внесення форми оцінки ризиків і потреб та індивідуального плану соціально-виховної роботи із засудженими неповнолітніми буде сприяти глибокому аналізу проблемних питань життєдіяльності конкретного засудженого, побудові ефективних стратегій роботи із ними.

Крім того, під час проведення заходу начальник Управління соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими Адміністрації ДКВС України, полковник внутрішньої служби Валерій Калівошко нагородив представників виховних колоній за активну участь у Фестивалі художньої самодіяльної творчості неповнолітніх засуджених «Червона калина» та заочній Спартакіаді.

За підсумками проведення у виховних колоніях 27-го фестивалю самодіяльної творчості засуджених «Червона калина» переможцем фестивалю визначено державну установу «Прилуцька виховна колонія».

В номінації «за кращу виконавську майстерність, творчу самобутність» відзначено державну установу «Кременчуцька виховна колонія».
В номінації «за високий рівень сценічної майстерності, творчу винахідливість» відзначено державну установу «Ковельська виховна колонія».
В номінації «за змістовність та розкриття образу, зворушливе і проникливе виконання» відзначено державну установу «Мелітопольська установа виконання покарань (№144)».

За перемогу в загальнокомандних заліках Спартакіади дипломами нагороджено:

І місце - державна установа «Кременчуцька виховна колонія»;
ІІ місце - державна установа «Ковельська виховна колонія»;
ІІІ місце - державна установа «Прилуцька виховна колонія».

Управління соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими

версія для друку
Розширений пошук »