2 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
27.09.2018
Державна пенітенціарна служба України

В Генеральній прокуратурі України відбулася спільна нарада керівників та співробітників управління нагляду за додержанням законів

27.09.2018 в Генеральній прокуратурі України відбулася спільна нарада керівників та співробітників управління нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру у місцях несвободи Генеральної прокуратури України, прокуратури міста Києва, Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України, Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України і державної установи «Київський слідчий ізолятор».

У заході взяли участь від Генеральної прокуратури України: заступник начальника управління нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру у місцях несвободи Генеральної прокуратури України Яцкевич Р.В. Від Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України: начальник Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України генерал-майор внутрішньої служби Крикушенко О.Г., перший заступник начальника Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України з нагляду і безпеки, охорони та оперативної роботи полковник внутрішньої служби Мелюхов В.А., начальник Управління оперативно-розшукової роботи Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України полковник внутрішньої служби Нечипельський А.В.

Під час наради були обговорені результати перевірки оперативно-службової діяльності державної установи «Київський слідчий ізолятор» та Центрального міжрегіонального управління з питань виконання покарань та пробації Міністерства юстиції України, проведеної працівниками Генеральної прокуратури України.

Також, було проаналізовано причини і умови, що спряли виявленим порушенням. Визначено заходи, спрямовані на їх усунення та пріоритетні напрямки подальшої співпраці між двома відомствами.

Управління оперативно-розшукової роботи

версія для друку
Розширений пошук »