5 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
01.10.2018
Державна пенітенціарна служба України

Проведення учбових зборів з персоналом територіальних (міжрегіональних) воєнізованих формувань Державної кримінально-виконавчої служби України із спеціальної альпіністської (гірської) підготовки.

У період з 24 по 28 вересня 2018 року Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби України було організовано учбові збори з персоналом територіальних (міжрегіональних) воєнізованих формувань Державної кримінально-виконавчої служби України із спеціальної альпіністської (гірської) підготовки, на базі Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Під час зборів було здійснено сходження на вершину гори Піп-Іван Чорногірський, також було відпрацьовано основні прийоми та навики застосування альпіністського спорядження, готовність проживання в «польових умовах», фізична підготовка та витримка учасників збори.

В цілому збори проведено успішно, всі цілі та завдання виконані в повному обсязі.

\

Управління ДКВС України

версія для друку
Розширений пошук »