5 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
01.10.2018
Державна пенітенціарна служба України

На базі державної установи «Закарпатська установа виконання покарань (№9)» відбулись міжрегіональні навчально-методичні збори

28 вересня 2018 року, на базі державної установи «Закарпатська установа виконання покарань (№9)», були проведені міжрегіональні навчально-методичні збори, з начальниками слідчих ізоляторів та установ виконання покарань, які виконують функції слідчих ізоляторів.

Захід проходив за участю першого заступника начальника Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Миколи Хоми, начальника управління ДКВС України Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України Олексія Бондаренко, заступника начальника Управління ДКВС України Сергія Чабанюка, начальника відділу організації діяльності слідчих ізоляторів управління ДКВСУ України Олександра Булка, заступника начальника управління ДКВС України Західного міжрегіонального управління – начальника відділу охорони, режиму та нагляду в Львівській області Василя Гулки, а також начальників Івано-Франківської (№ 12), Новгород-Сіверської (№31) установ виконання покарань та Луцького, Рівненського, Чернігівського, Черкаського, Хмельницького, Запорізького, Чернівецького, Харківського слідчих ізоляторів.

В ході проведення зборів здійснено обмін досвідом, надано оцінку готовності відремонтованих та покращених об`єктів, ознайомлено учасників заходу з поліпшеними умовами несення служби персоналом та з умовами тримання ув’язнених (засуджених).

Під час навчально-методичних зборів проведено нараду, в ході якої обговорено ключові питання, які потребують постійної уваги в діяльності СІЗО, визначено конкретні заходи щодо вдосконалення роботи цих установ та встановлено терміни їх виконання.

Керівництвом управління ДКВС України Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України надано об’єктивну оцінку діяльності державної установи «Закарпатська установа виконання покарань (№9)», відмічено позитивні зміни, досягнення та визначено пріоритетні напрямки роботи.

З метою відзначення кращих співробітників в ході зборів відбулось нагородження за сумлінне виконання службових обов’язків молодшого та середнього начальницького складу установи.

 

Управління Державної кримінально-
виконавчої служби України

версія для друку
Розширений пошук »