23 жовтня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
01.10.2018
Державна пенітенціарна служба України

Cпівробітники Адміністрації ДКВС України взяли участь у практичному семінарі «Розробка платформи он-лайн навчання для пенітенціарного персоналу в Україні»

У період з 27 по 28 вересня року у м. Києві за підтримки Міжнародного Комітету Червоного Хреста проведено практичний семінар «Розробка платформи он-лайн навчання для пенітенціарного персоналу в Україні».

Динамічною промовою відкрив семінар та привітав його учасників Денис Чернишов, заступник Міністра юстиції України. У даному заході взяли участь полковник внутрішньої служби Вікторія Ключ, начальник Управління персоналу Адміністрації ДКВС України та капітан внутрішньої служби Андрій Кучер, начальник відділу виховної роботи та службової підготовки персоналу Управління персоналу Адміністрації ДКВС України, а також представники міжрегіональних управлінь.

Учасники семінару ознайомились із мандатом та діяльністю Міжнародного Комітету Червоного Хреста, інноваційними методами у навчанні персоналу у Білоцерківському центрі підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України, прикладами застосування он-лайн навчання персоналу в різних країнах світу.

Цікавою була робота в групах, де її учасники складали модулі, які повинні містити програма, а також обговорили проблемні питання, які можуть стати на заваді ефективного застосування платформи.

Наприкінці заходу Стівен Джонстон, Регіональний радник Міжнародного Комітету Червоного Хреста з тюремних систем подякував всім за активну участь та об’єднав напрацювання у єдину концепцію та презентував її присутнім.

Управління персоналу

версія для друку
Розширений пошук »