2 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
05.10.2018
Державна пенітенціарна служба України

ЗАХОДИ З ПІДГОТОВКИ ДО ЕКСПЛУАТАЦІЇ В ЗИМОВИХ УМОВАХ 2018-2019 РОКІВ МІСЦЬ НЕСЕННЯ СЛУЖБИ ТА ІНШИХ ОБ’ЄКТІВ В УСТАНОВАХ ДЕРЖАВНОЇ КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Персоналом органів та установ Державної кримінально-виконавчої служби України вживається комплекс заходів з підготовки місць несення служби та інших об’єктів підпорядкованих установ до експлуатації в зимових умовах 2018-2019 років.

Зокрема, в установах проводяться ремонтні роботи з утеплення, модернізації, підвищення рівня комфорту та естетичного вигляду приміщень (об’єктів), що у свою чергу позитивно впливає на покращення якості несення служби персоналом установ. Так, в установах проведено ремонт та модернізацію 54 вартових приміщень, 220 спостережних вишок, 63 постів КПП по пропуску транспорту, 71 чергової частини, 50 постів міжзонних КПП, 50 об’єктів розплідників службових собак, 39 пожежних депо, 2-х місць дислокації воєнізованих формувань та 78 резервних джерел живлення.

 

 

Управління Державної кримінально-виконавчої служби України

версія для друку
Розширений пошук »