5 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
05.10.2018
Державна пенітенціарна служба України

Сектором з питань запобігання та виявлення корупції Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України проведено семінар з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства

05.10.2018 року Сектором з питань запобігання та виявлення корупції Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України спільно з Управлінням з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства юстиції України в приміщенні Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції було проведено семінар по роботі уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції.

Участь у заході взяли уповноважені особи з питань запобігання та виявлення корупції установ та підприємств, які входять до сфери управління Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Під час зустрічі було обговорено ряд питань діяльності уповноважених підрозділів (уповноважених осіб) та акцентовано увагу на найбільш проблемні, а саме щодо своєчасності подання декларацій особами уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, заборони та обмеження передбачені Законом України «Про запобігання корупції», виникнення та врегулювання конфлікту інтересів, розгляд приписів спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції.

В ході семінару уповноваженим особам з питань запобігання та виявлення корупції було доведено вимоги щодо належного виконання покладених на них посадових обов’язків, в частині контролю за дотриманням вимог антикорупційного законодавства.


версія для друку
Розширений пошук »