2 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
05.10.2018
Державна пенітенціарна служба України

Працівникам загальноосвітніх та
професійно-технічних закладів
при установах виконання
покарань, слідчих ізоляторах
Державної кримінально-
виконавчої служби України

Шановні освітяни!


7 жовтня в Україні святкується День працівників освіти. У загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, які функціонують при установах виконання покарань працює понад 1,5 тис. педагогічних працівників, які приймають активну участь у навчально-виховному процесі із засудженими, значно сприяють формуванню у них соціально-активної життєвої позиції.

Від імені Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України та себе особисто щиро вітаю працівників освіти з професійним святом.

Висловлюємо Вам слова вдячності за сердечність, теплоту, витримку, терпіння, любов до обраної справи, постійний розвиток та професіоналізм!

Бажаємо Вам міцного і непохитного здоров’я, творчого натхнення і найкращих успіхів у освітньому процесі. Щастя й миру вам та вашим родинам.

Зі святом вчителя Вас!З найкращими побажаннями

Начальник Адміністрації Державної
кримінально-виконавчої служби України
генерал-майор внутрішньої служби

О.Г. Крикушенко

версія для друку
Розширений пошук »