23 травня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
08.10.2018
Державна пенітенціарна служба України

День вчителя в установах виконання покарань Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації

В установах виконання покарань Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відбулись урочисті заходи з нагоди Дня вчителя. Традиція вітати вчителів напередодні першої неділі жовтня існує в нашій країні з далекого 1965 року, коли було вирішено саме цього дня віддавати шану тим, хто не шкодує своїх знань, тепла та любові задля виховання повноцінних громадян суспільства. З того часу багато що змінилося, але кількість квітів, які несуть зранку цього дня учні до школи, може порівнятися лише з першим або останнім дзвоником.

З нагоди святкування Дня вчителя, в установах виконання покарань проведено урочисті збори засуджених, святкові концерти та вітання вчителів.

До привітань керівництва установ приєднались представники місцевих органів влади, релігійних та громадських організацій.


версія для друку
Розширений пошук »