5 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
09.10.2018
Державна пенітенціарна служба України

ПРЕС-АНОНС
До уваги засобів масової інформації

17-19 жовтня 2018 року на базі державної установи «Шепетівська виправна колонія (№ 98)» Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відбудуться IV Всеукраїнські змагання з багатоборства кінологів Державної кримінально-виконавчої служби України.

Иллюстрация

Під час змагань, крім іншого, заплановані показові виступи представників кафедри кінології Національної академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького.

Захід відбудеться за адресою: с. Климентовичі, Шепетiвський район, Хмельницька область. Урочисте відкриття змагань о 08 годині 30 хвилин 18.10.2018, нагородження переможців і призерів змагань о 16 годині 00 хвилин 19.10.2018.

Контактна посадова особа від Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України:
заступник начальника Управління – начальник відділу охорони та діяльності служб Управління Державної кримінально-виконавчої служби України полковник внутрішньої служби Боярчук Святослав Ігорович – мобільний телефон (067) 360 34 99.

Контактна посадова особа від Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції (відповідальна за взаємодію із засобами масової інформації):
начальник відділу організаційно-аналітичного, документального та адміністративно-господарського забезпечення Цебрик Леся Миколаївна – мобільний телефон (068) 739 64 16.

Для інформації: кінологічна служба Державної кримінально-виконавчої служби України є однією з найбільших серед правоохоронних органів і налічує понад 1500 собак, з яких майже 600 розшукових.

версія для друку
Розширений пошук »