23 жовтня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
10.10.2018
Державна пенітенціарна служба України

В Адміністрації ДКВС України відбулося чергове засідання Душпастирської ради з питань релігійної опіки у пенітенціарній системі України

9 жовтня 2018 року у Адміністрації ДКВС України відбулося чергове засідання Душпастирської ради з питань релігійної опіки у пенітенціарній системі України.

У заході брали участь представники Душпастирської ради, Адміністрації ДКВС України та Державної установи «Центр пробації».

На засіданні було обговорено питання взаємодії Адміністрації та установ ДКВС України для вирішення поточних питань служіння, діяльності державної установи «Центр пробації» та участь священнослужителів (капеланів) і волонтерів у пробаційних програмах, святкування 30-ліття служіння ЄХБ у пенітенціарному душ пастирстві та реалізації заходів Року Біблії у пенітенціарних установах.

Також обговорено питання про проведення у грудні поточного року Міжконфесійної конференції з розгляду питання правового врегулювання капеланського служіння в Україні і в країнах Європи.

Окремим питанням було розглянуто необхідність роботи священнослужителя (капелана) з персоналом установ виконання покарань.

Управління соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими

версія для друку
Розширений пошук »