2 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
10.10.2018
Державна пенітенціарна служба України

В місті Снігурівка Миколаївської області
проходив Всеукраїнський турнір з боротьби дзюдо

З 05 до 07 жовтня 2018 року, в місті Снігурівка Миколаївської області проходив Всеукраїнський турнір з боротьби дзюдо, в якому приймали участь понад двадцять команд із різних куточків України.

В турнірі брали участь збірна команда Академії ДПтС, які продемонстрували справжню майстерність. У результаті наші спортсмени боролися до останнього, щоб вийти на п’єдестал найкращих. Бронзовим призером турніру став: Шмельов Станіслав Володимирович, інспектор відділу виховної та психологічної роботи Академії. Срібними призерами стали курсанти першого та четвертого курсу: Малий Андрій та Голоскок Назар.

Перше місце у Всеукраїнському турнірі в різних вагових категоріях посіли курсанти четвертого, першого та другого курсу, а саме: Чоботар Ігор, Прокопенко Анастасія та Кашо Валентин.

Вітаємо з перемогою!

 


версія для друку
Розширений пошук »