5 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
10.10.2018
Державна пенітенціарна служба України

У Хмельницькому центрі підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України визначено переможців змагань кінологів

06 жовтня 2018 року на базі Хмельницького центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України відбулись змагання кінологічних пар за програмою підготовки спеціальних собак «Патрульно-розшуковий собака – 1» та «Патрульно-розшуковий собака – 2».

У змаганнях взяли участь кінологічні пари із Національної поліції України, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України, Державної кримінально-виконавчої служби України та цивільні кінологи.
|
Всього у змаганнях взяли участь 15 кінологічних пар. У запеклій боротьбі суворі судді визначили справжніх майстрів своєї справи:

• абсолютним чемпіоном разом з чотирилапим помічником став лейтенант внутрішньої служби Тришин Віталій Миколайович (старший інспектор з кінології державної установи «Сумська виправна колонія (№ 116)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції;

• друге місце посіла кінологічна пара на чолі із Чемерисом Костянтином Миколайовичем (представником Кінологічного центру Національної поліції України, м. Хмельницький);

• третє місце одностайно було віддано кінологічній парі на чолі із Балим Олександром Вікторовичем (представником Кінологічного центру Національної поліції України з Харківської області).

Високий результат переможцем змагань було досягнуто завдяки наполегливій і сумлінній праці, щоденному відпрацюванню вправ та відповідальному ставленні до підготовки службового собаки.

Управління Державної кримінально-виконавчої служби України

версія для друку
Розширений пошук »