5 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
12.10.2018
Державна пенітенціарна служба України

В Адміністрації ДКВС України проведено урочисті заходи з нагоди відзначення Дня захисника України

12 жовтня 2018 року в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня захисника України.

З вітальним словом до присутніх звернувся генерал-майор внутрішньої служби Олександр Крикушенко, начальник Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України, який побажав присутнім сили і твердості духу, енергії та оптимізму, благополуччя та надійного тилу в родині, наснаги для успішних починань на користь Вітчизні, миру, здоров'я, бадьорості духу, родинної злагоди, радості і добра!

За сумлінне виконання службових обов’язків оголошено 8 Подяк працівникам Адміністрації ДКВС України, про що доведено під час урочистої частини. Також, відзначено 5 працівників Подяками Голови Київської міської державної адміністрації.

 

Управління персоналу

версія для друку
Розширений пошук »