5 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
12.10.2018
Державна пенітенціарна служба України

Шановні колеги!

Иллюстрация
У світлий день Покрови Пресвятої Богородиці, яка завжди вважалася заступницею і покровителькою нашого народу, ми, українці, відзначаємо: День українського козацтва та День захисника України. Це знаменно, оскільки символізує зв’язок поколінь та давню історичну традицію.

В наших серцях це свято завжди асоціюється з найвищим виявом патріотизму, честі, мужності й звитяги, з тим, хто був і є славою, гордістю та надією України.

Від імені керівництва Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України та себе особисто бажаю усім нам козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності, незламної волі, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я, звершення всіх Ваших мрій і побажань, високих досягнень у нелегкій праці на благо держави.

Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців.

версія для друку
Розширений пошук »