5 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
17.10.2018
Державна пенітенціарна служба України

В Адміністрації ДКВС України привітали співробітників з отриманням чергових спеціальних звань

17 жовтня 2018 року в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України відбулося вручення персоналу чергових спеціальних звань начальницького складу в порядку заохочення, за участі керівництва та співробітників Адміністрації.

На початку селекторної наради начальник Адміністрації ДКВС України Олександр Крикушенко в урочистій обстановці вручив вітальні листи та погони офіцерам. Всього наказом Міністерства юстиції було присвоєно 3 чергові спеціальні звання достроково, із них 1 звання підполковника внутрішньої служби та 2 чергові спеціальні звання майора внутрішньої служби.

Наприкінці заходу Олександр Крикушенко побажав працівникам наснаги, віри і життєвих сил, невичерпної енергії, наполегливості, натхнення, професійних успіхів, задоволення від результатів служби.Управління персоналу

версія для друку
Розширений пошук »