5 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
22.10.2018
Державна пенітенціарна служба України

Підбиті підсумки IV Всеукраїнських змагань з багатоборства кiнологiв Державної кримінально-виконавчої служби України

Під час проведення 27 квітня 2018 року учбово-методичних зборів з посадовими особами міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, установ виконання покарань та слідчих ізоляторів ДКВС України, відповідальними за організацію службової кінології, на базі державної установи «Олексіївська виправна колонія (№ 25)» першим заступником начальника Адміністрації ДКВС України з нагляду і безпеки, охорони та оперативної роботи полковником внутрішньої служби Мелюховим Володимиром Анатолійовичем поставлено конкретні завдання щодо подальшого розвитку кінологічної служби кримінально-виконавчої системи.

На виконання Протоколу зазначених учбово-методичних зборів та керуючись організаційними засадами проведення змагань з багатоборства кінологів Державної кримінально-виконавчої служби України, затверджених наказом Адміністрації ДКВС України від 17.07.2018 № 185/ОД-18, у період з 17 по 19 жовтня 2018 року вперше за останні п’ять років проведено IV Всеукраїнські змагання з багатоборства кінологів Державної кримінально-виконавчої служби України на базі державної установи «Шепетівська виправна колонія (№ 98)» Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Основними завданнями змагань було визначення ступеня підготовки службових собак і підвищення рівня їх натренованості, покращення і підтримка належного рівня фізичної підготовки молодших інспекторів-кінологів та їх професійної майстерності.

Під час усіх етапів змагань на майданчику панував дух справжньої запеклої боротьби, так як проведення даного заходу є важливою складовою єдиного навчального та тренувального процесу, спрямованого на виховання фізично здорового, сильного, вольового, висококваліфікованого спеціаліста-кінолога. Кожен учасник саме на цих змаганнях проявив витримку та прагнення до перемоги, а також показав свої робочі якості та вміння керувати службовим собакою.

До програми змагань входили такі види багатоборства як комплекс вправ загальної підготовки, подолання смуги перешкод та комплекс вправ спеціальної підготовки.

Індивідуальна та командна першість визначалась за найбільшою кількістю балів, здобутих учасниками змагань та командами за всіма видами багатоборства.

За результатами змагань суддівська колегія визначила переможців в індивідуальній першості:

1 місце виборов молодший інспектор-кінолог відділу охорони державної установи «Літинська виправна колонія (№ 123)» прапорщик внутрішньої служби Погорілий С.О.;
2 місце – молодший інспектор-кінолог відділу охорони державної установи «Олексіївська виправна колонія (№ 25)» прапорщик внутрішньої служби Мандрик Я.О.;
3 місце – молодший інспектор-кінолог відділу охорони державної установи «Ізяславської виправної колонії (№ 31)» прапорщик внутрішньої служби Предачук О.Л.

Серед команд міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції призові місця вибороли:

1 місце – команда Центрально-Західного міжрегіонального управління;
2 місце – команда Північно-Східного міжрегіонального управління;
3 місце – команда Південно-Східного міжрегіонального управління.

Також визначено переможців змагань за окремими видами багатоборства:

За комплексом вправ загальної підготовки переможцем став молодший інспектор-кінолог відділу охорони державної установи «Білоцерківська виправна колонія (№ 35)» старший прапорщик внутрішньої служби Наконечний П.В.
У подоланні смуги перешкод – молодший інспектор-кінолог відділу охорони державної установи «Літинська виправна колонія (№ 123) прапорщик внутрішньої служби Погорілий С.О.
За комплексом вправ спеціальної підготовки – молодший інспектор-кінолог відділу охорони державної установи «Олексіївська виправна колонія (№ 25)» прапорщик внутрішньої служби Мандрик Я.О.

Визначено ступінь підготовки службових собак, 5 з яких за виконання навичок загальної підготовки присуджено дипломи 3 ступеня, 3 – дипломи 2 ступеня та 2 – дипломи 1 ступеня.
За виконання навичок спеціальної підготовки 1 службовому собаці присуджено диплом 3 ступеня та 2 службовим собакам – 2 ступеня.
За виконання навичок загальної і спеціальної підготовки 1 службовому собаці присуджено диплом 3 ступеня та 2 службовим собакам – 2 ступеня.

Окрім практичної підготовки учасники продемонстрували тісний психологічний контакт зі своїми чотирилапими партнерами. За роки служби пліч-о-пліч їх об’єднує не просто робота – це вірність, відданість, любов та готовність в будь-який момент прийти на допомогу. Саме завдяки тандему людина-собака можливий гарний результат, а для цього необхідно працювати як єдиний організм, як команда.

Підготовка кінологів, службових собак, а також рівень проведення змагань позитивно оцінені суддями – представниками Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Державної фіскальної служби України, викладачами кафедри кінології Академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького та Хмельницького центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України.

Кінологічна служба відіграє надзвичайно важливу роль при виконанні службових завдань, які щодня постають перед персоналом та є однією з найважливіших у забезпеченні належного правопорядку в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах, а тому такі змагання є добрим стимулом для самовдосконалення та виховання командного духу.

Наразі, в діяльності кінологічної служби ДКВС України є ще багато проблемних і не вирішених питань, які потребують як нормативного врегулювання так і матеріального забезпечення тощо. Тому одним з головних пріоритетів діяльності Адміністрації ДКВС України залишатиметься подальший розвиток службової кінології.

 

Управління Державної кримінально-виконавчої служби України

версія для друку
Розширений пошук »