5 червня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
23.10.2018
Державна пенітенціарна служба України

Підприємство Олексіївської виправної колонії (№ 25) Північно-Східного міжрегіонального управління отримало нове замовлення

Підприємство державної установи «Олексіївської виправної колонії (№ 25)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції отримало замовлення на виготовлення каркасів для меблів.

Міцний і пружний металевий каркас забезпечує стійкість меблів в розкладеному вигляді і має двошарове покриття фарбами, стійкими до атмосферних впливів. Ключовою перевагою розкладний меблів є можливість легко збирати її на ніч або ж на час негоди. Крім того, такі вироби абсолютно не вимагають багато місця для їх зберігання в холодний сезон. Загальний об’єм замовлення складає 4000 комплектів на загальну суму 640 тис. гривень. На даний час вже виготовлено 500 комплектів продукції.

Як зазначив начальник установи полковник внутрішньої служби Едуард Риженко, ця продукція вже добре зарекомендувала себе і користується широким попитом.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »