23 травня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
24.10.2018
Державна пенітенціарна служба України

В Адміністрації ДКВС України відбулася робоча зустріч з приводу підготовки до проведення виставки-форуму «Я маю право на нове життя»

23 жовтня 2018 року в Адміністрації ДКВС України відбулася робоча зустріч з обговорення організаційних питань проведення виставки-форуму «Я маю право на нове життя», яку планується провести 29-30 листопада 2018 року у Національному центрі ділового та культурного співробітництва "Український дім".

В зустрічі взяли участь заступник начальника Адміністрації ДКВС України з дотримання прав засуджених та осіб, узятих під варту Олег Торкунов, представники Адмінстрації ДКВС України, ДУ «Центр пробації», Головного територіального управління юстиції у м. Києві, Громадської організації «Союз «Золотий Вік України»», Міжнародної асоціації «Об'єднані Україною» та всеукраїнської молодіжної громадської організації «Соціалістичний конгрес молоді».

Учасниками зустрічі було узгоджено ряд організаційних питань, а також визначено номінації за якими будуть визначатися переможці. Такими номінаціями стали:

літературний жанр (поезія, проза);
художній жанр (картини, малюнки);
ужиткове мистецтво (вишивка, скульптура).

Організатори даного заходу висловили свою подяку Адміністрації ДКВС України та установам відбування покарання за плідну співпрацю, а також засудженим, які виявили бажання взяти участь в даній виставці.

Управління соціально-виховної та
психологічної роботи із засудженими

версія для друку
Розширений пошук »