23 травня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
26.10.2018
Державна пенітенціарна служба України

В Надержинщинській виправній колонії (№ 65) Північно-Східного міжрегіонального управління з засудженими проведено тренінг

26 жовтня 2018 року психологом державної установи «Надержинщинська виправна колонія (№ 65)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції проведено тренінгове заняття для засуджених «Довіра та підтримка».

Під час основної частини тренінгу учасники, з метою якісного поліпшення взаємодії, по колу в довірливій формі вчилися відкривати в собі найрізноманітніші сторони особистості, які допомагають встановити контакт, і ті, які заважають. В практичному блоці тренінгу засуджені змоделювали вправу «падіння на довірі», ця вправа дуже влучно розкриває суть контактної імпровізації. Основними завданнями тренінгу є формування сприятливого психологічного клімату в середовищі засуджених, знаходження схожості у всіх учасників для якісного поліпшення взаємодії.

Як зазначив начальник установи Микола Алєксєєнко, проведення таких заходів позитивно впливає на засуджених, вчить налагоджувати стосунки, попереджувати та конструктивно розв'язувати конфлікти, володіти собою і керувати своїми стресами, що є запорукою гарного психологічного клімату в установі.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »