23 травня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
30.10.2018
Державна пенітенціарна служба України

В Машівській виправній колонії (№ 9) Північно-Східного міжрегіонального управління проводиться заготівля твердого палива

В державній установі «Машівська виправна колонія (№9)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції проводиться заготівля твердого палива для опалення приміщень установи в осінньо-зимовий період.

Для проведення опалювального періоду заплановано та вже заготовлено 805 т твердого палива. На теперішній час заготовлено 25 т для опалення житлових приміщень, адміністративного будинку, будинку з кімнатами тривалих побачень, банно-прального комплексу, пекарні та їдальні установи та 780 т для опалення об’єктів виробництва, яке зберігається в ангарі на території молочно-товарної ферми.

«Заготовка альтернативних видів палива в повному обсязі є запорукою тепла та затишку в житлових приміщеннях для засуджених та службових приміщеннях працівників, також проведення опалення під час опалювального сезону твердим паливом дасть змогу значно зекономити бюджетні кошти установи» - зазначив начальник установи Олексій Шаповалов.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »